Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

ACHILLES

ACHILLES

Wyświetlono 1–9 z 9 wyników

Nie można się jednak temu dziwić, ogumienie tego producenta charakteryzuje się dobrymi osiągami, ale jednocześnie atrakcyjną ceną, co z pewnością przyczyniło się do wzrostu popularności opon w Europie i również w Polsce. Firma od początku swojego istnienia dostarcza ogumienie do samochodów osobowych, dostawczych oraz tych z napędem na cztery koła. Nie brak rozwiązań do SUV-ów, ale co ciekawe również do aut wyścigowych. Nic dziwnego - w końcu marka Achilles doświadczenie i wiedzę techniczną czerpała od takich producentów jak Pirelli, czy Continental. Czy współpraca przyniosła efekty? Z pewnością tak, jeśli mówimy o jakości. Popularność przyniosły jednak inne działania, o których za chwilę. Jeśli szukasz opon niedrogich, a dobrych, firma Achilles jest właśnie dla Ciebie!

Aktywne filtry

Niemałe doświadczenie na oponiarskim rynku – firma Achilles

Marka Achilles istnieje od roku 1988, a więc już dość długo. Producent pochodzi z Indonezji i należy do koncernu PT Multistrada Arah Sarana Tbk, często nazywanego także w skrócie „MASA”. Oczywiście historia i doświadczenie tego indonezyjskiego producenta nie jest tak duże, jak w przypadku europejskich marek oponiarskich to jednak wiele działań marketingowych sprawiło, że producent jest bardzo popularny wśród klientów z Polski i Europy. Jest tak między innymi ze względu na wspieranie drużyny piłkarskiej Manchester United, czy obecność na torach wyścigowych jako sponsor zawodów, czy konkretnych zespołów. Działania te musiały w końcu przynieść zamierzony efekt i tak też się stało. W dużej mierze przyczynił się do tego sponsoring driftingu i tuningu, które w Azji są mocno rozwinięte - Achilles jest w końcu oficjalnym sponsorem Achilles Formula Asian Drift Series.

Parametry jakościowe opon Achilles

Przede wszystkim istotna jest przyczepność - ta w poszczególnych modelach stoi na odpowiednim poziomie, co udowodniły testy na mokrej nawierzchni. Bez względu na to, czy wybierasz oponę zimową, czy letnią, możesz liczyć na dobrą trakcję i komfortową jazdę. W zależności od sezonu, ogumienie marki Achilles jest nieco głośniejsze lub odpowiednio wytłumione, a opory toczenia także stoją na dobrym poziomie, jak przystało na firmę działającą w klasie ekonomicznej. Opony Achilles charakteryzują się różnorodnością w przypadku rozmiarów. Jest także wiele możliwości do wyboru, jeśli chodzi o szerokość, profil, czy średnicę ogumienia. Klienci naszego sklepu mogą liczyć na ogumienie do różnych typów pojazdów. Zapraszamy jednak do innych kategorii po opony rolnicze, czy opony motocyklowe, jeśli takich również szukasz.

Szereg możliwości - prosty wybór

Mimo że w ofercie naszego sklepu internetowego Plusgum znajdziesz ponad setkę modeli opon Achilles, wybór nie powinien być trudny. Wystarczy, że określisz, jaki rozmiar ogumienia potrzebujesz, a nasza wyszukiwarka wyświetli Ci konkretne wyniki. To prosty sposób na szybkie odnalezienie interesującego Cię modelu. Jak wiesz, marka Achilles produkuje opony głównie do samochodów osobowych i SUV-ów – takie propozycje widnieją również u nas. Nie brak także modeli do pojazdów dostawczych. Wybór jest duży - na pewno znajdziesz coś, co będzie odpowiadało Twoim preferencjom w kontekście wymiarów, ceny i parametrów jakościowych. Zapraszamy do zakupu, a w razie jakichkolwiek wątpliwości do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy w każdej sprawie dotyczącej opon i procesu zamawiania.