Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

MICHELIN

MICHELIN

Wyświetlono 1–20 z 3876 wyników

Z uwagi na wyżej wymienione czynniki opony Michelin zyskały zaszczytne miano klasy premium będące świetnym dowodem potwierdzającym ich ponadprzeciętnie wysoką jakość. Warto dodać, że francuski koncern zajmuje się nie tylko produkcją ogumienia do samochodów, ale również maskotek oraz przyborów i akcesoriów kuchennych.Opony Michelin to gwarancja niebywale komfortowej jazdy - używając ich poczujesz znaczną różnicę w efektywności poruszania się samochodem, a dodatkowo, dzięki temu, że charakteryzuje je odpowiedni poziom przyczepności, zredukujesz ryzyko wypadku samochodowego ciążącego na uczestnikach ruchu. Należy także podkreślić, że ze względu na zastosowanie najlepszych mieszanek do produkcji ogumienia tej marki jest ono bardzo odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych i w związku z tym zachowuje swoje doskonałe właściwości przez długi czas.Współcześnie marka Michelin nieustannie się rozwija, oferując swoim klientom innowacyjne rozwiązania poprawiające komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dlatego też stała się ona jedną z najchętniej wybieranych marek produkującą opony na całym świecie. 609 416 090

Aktywne filtry

opony michelin cena

Jaka jest cena opon Michelin?

Bezpieczna i komfortowa jazda powinna leżeć w zasięgu ręki każdego kierowcy. Motto to przyświeca nam podczas ustalania cen produktów znajdujących się w asortymencie naszego sklepu i w związku z tym ceny opon Michelin są wyjątkowo atrakcyjne. Kupując ogumienie do Twojego samochodu za pośrednictwem sklepu Plusgum zyskasz okazję do nabycia wysoce renomowanego produktu światowej klasy, bez konieczności wydania dużej sumy pieniędzy. Priorytetem jest dla nas bowiem zapewnienie zadowolenia naszym klientom, a rozsądna cena jest jednym z aspektów wpływających na satysfakcję z zakupów.

Pragniemy również zaznaczyć, że duża wytrzymałość ogumienia tej marki eliminuje ryzyko powstawania częstych usterek. Z tego względu kupując korzystne cenowo opony Michelin zaoszczędzisz na serwisowaniu i będziesz czerpać przyjemność z wygodnej i bezpiecznej jazdy przez cały okres użytkowania.

Kup opony Michelin w naszym sklepie!

Nie czekaj i już dziś kup opony Michelin w niskiej cenie za pośrednictwem sklepu Plusgum! Z wielką radością pomożemy Ci wybrać rodzaj ogumienia, który będzie idealnie dostosowany do modelu samochodu, którym się poruszasz (opony są dostępne w różnorodnych rozmiarach i wzorach) oraz potrzeb wynikających z preferowanego przez Ciebie stylu jazdy. Natomiast dzięki temu, że nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę dotyczącą wyrobów gumowych do aut, potrafimy w profesjonalny i wyczerpujący sposób odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania obejmujące ten zakres.

Serdecznie zapraszamy do zakupu opon Michelin w niskiej cenie. Jesteśmy pewni, że będzie to dobry wybór, który da satysfakcję wszystkim zmotoryzowanym osobom. Jazda przy użyciu ogumienia tej marki sprawi Ci niesamowitą radość. Ponadto gwarantujemy bardzo szybką realizację zamówienia oraz fachową i sympatyczną obsługę.

sklep z oponami michelin
opony michelin

Historia marki Michelin

Chyba nie ma na świecie osoby, która nie słyszałaby o marce Michelin. Jest to jedna z najpopularniejszych firm na świecie zajmująca się produkcją wysokiej klasy opon, której początki sięgają roku 1889r.

Marka Michelin powstała we Francji, a jej twórcami są Edourado oraz Andre Michelin. Współcześnie walczy ona o pozycję lidera światowego rynku ogumienia samochodowego wraz z japońską firmą Bridgestone. Michelin cieszy się dużym uznaniem przede wszystkim w Europie, w tym również w Polsce, oferując Michelin opony letnie z najwyższej półki, będące gwarancją komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.


 

W 1995 roku firma ta odkupiła większościowy pakiet akcji fabryki znajdującej się w Olsztynie, stając się jednocześnie strategicznym partnerem oraz inwestorem na znacznie większą skalę. Dzięki temu fabryka ta w znacznym stopniu zmieniła swoje oblicze. Zaczęły pojawiać się coraz to nowsze inwestycje, innowacyjne maszyny, zaawansowane technologie oraz produkty, których nie miała konkurencja. Marka Michelin zaczęła być obecna w Polsce od 1994 roku, w którym to w stolicy została założona pierwsza filia we wschodniej oraz centralnej Europie.

Marka Michelin to również charakterystyczne logo. Można śmiało stwierdzić, iż „ludzik Michelin” rozpoznawalny jest niemalże na całym świecie, a historia jego powstania jest bardzo prosta. W 1894 roku założyciele marki znaleźli się na targach, na których ujrzeli wieżę wykonaną z opon, która do złudzenia przypominała ludzką postać. Brakowało w niej zaledwie kilku elementów, takich jak twarz, czy ręce. Sam pomysł ewoluował przez niemalże 4 lata, by w końcu „ludzik Michelin” otrzymał imię Bibendum i trafił na plakaty reklamujące markę.

Warto również wspomnieć, iż Michelin obecny jest dziś w ponad 170 krajach na całym świecie. W 2008 roku obrót tej marki oscylował wokół 16,4 miliarda euro i z roku na rok odnotowywał tendencję wzrostową. W tym też roku firma ta wyprodukowała aż 177 milionów opon w swoich 69 fabrykach. Nie byłoby to jednak możliwe bez niemalże 112 500 pracowników zatrudnionych w tychże fabrykach znajdujących się w ponad 19 krajach na 5 kontynentach.

Rzeczą, która przyświeca producentowi opon Michelin jest innowacja technologiczna. Oznacza to, że marka w dużym stopniu jest zaangażowana w wiele badań naukowych, na które w samym tylko 2008 roku przeznaczyła ponad 500 milionów euro. Nic więc dziwnego, że znajduje się w czołówce najbardziej sprawdzonych i godnych zaufania producentów opon samochodowych.