Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

KABAT

KABAT

Wyświetlono 1–20 z 112 wyników

Dobre recenzje opon Kabat wystawiane przez - nierzadko bardzo doświadczonych - kierowców są najlepszym dowodem potwierdzającym efektywność jazdy przy ich użyciu. Poruszając się samochodem na ogumieniu tej firmy możesz mieć pewność, że przejażdżka ta będzie należeć do wyjątkowo przyjemnych, a jednocześnie wysoce bezpiecznych.Skoncentrowanie na korzystnych parametrach technicznych opon Kabat nie jest jednak jedynym sekretem, dzięki któremu firma ta odniosła tak oszałamiający sukces. Innymi czynnikami wpływającymi na niego są także otwartość na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, wysokie zaangażowanie oraz co za tym idzie, chęć utrzymania dobrych relacji z klientami. Warto dodać, że przedsiębiorstwo Kabat jest obecne na polskim rynku już od 1983 roku, co pozwoliło mu zgromadzić bogate doświadczenie oponiarskie, na bazie którego nieustannie udoskonala sprzedawane przez niego wyroby.Opony KabatFirma Kabat przez lata kilkakrotnie przenosiła swoją działalność do coraz to większych i bardziej nowoczesnych zakładów, jednocześnie zdobywając doświadczenie i zatrudniając wysoko wykwalifikowanych pracowników. Dzięki kadrze profesjonalistów oraz bogatej wiedzy w 2011 roku firma zdecydowała się poczynić milowy krok dla swojej działalności i w październiku 2011 roku po raz pierwszy wyprodukowała diagonalne rolnicze opony Kabat. Produkt ten oficjalnie trafił do sprzedaży w 2014 roku, kiedy to wyprodukowano również superelastyczne opony pełne. Obecnie opony Kabat posiadają duże grono zwolenników, a ich kupno jest z pewnością dobrą decyzją. 609 416 090

Aktywne filtry

https://plusgum.pl/producenci-opon/kabat

Poznaj bogatą ofertę opon Kabat

Firma Kabat posiada bogatą ofertę obfitującą w różnorodne rodzaje opon i wyrobów gumowych. Znajdziesz w niej m.in. opony Kabat bieżnikowane, pełne czy ogumienie przeznaczone do jazdy na maszynach rolniczych. Szeroka rozpiętość ofertowa pozwala wszystkim osobom - niezależnie od posiadanego przez nich modelu samochodu, celu, w jakim używają auta oraz preferowanego stylu jazdy - znaleźć produkt w stu procentach spełniający ich wymagania oraz doskonale dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do zakupu opon Kabat. Wierzymy, że będzie to dobra decyzja, w efekcie której poznasz zupełnie nowy wymiar jazdy samochodem. Ponadto, z uwagi na to, że sprzedając produkty znajdujące się w asortymencie naszego sklepu, kierujemy się przede wszystkim dobrem klientów, to nie ustalamy wysokich cen na opony Kabat. Kupując za pośrednictwem sklepu Plusgum masz szansę nie tylko wzbogacić się o wysokiej jakości ogumienie, ale również zaoszczędzić niemałą sumę pieniędzy, którą będziesz mógł przeznaczyć na inny, równie ważny cel.

Kup dętkę Kabat

Opony nie są jedynym produktem wytwarzanym przez firmę Kabat. Innym innowacyjnym wyrobem znajdującym się pod szyldem tej marki są dętki Kabat przeznaczone m.in. do jazdy samochodami ciężarowymi. Cechuje je ponadprzeciętnie wysoka jakość, trwałość, a co za tym idzie odporność na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Kupując dętkę Kabat możesz mieć pewność, że sprawdzi się ona nawet w najmniej sprzyjających warunkach, nie ulegnie zniszczeniu oraz zachowa swoje niesamowite właściwości przez długi czas.


 

Nie czekaj i już dziś dodaj dętkę Kabat do swojego koszyka! Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz sympatyczną i profesjonalną obsługę. Utrzymanie dobrego kontaktu z klientami jest dla nas bardzo ważne, dlatego też w razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy, aby skorzystać ze wsparcia naszych specjalistów.

Historia firmy Kabat

Firma Kabat cieszy się ogromna popularnością i zaufaniem wśród szerokiego grona osób, natomiast na swoją wysoką pozycję pracowała przez długie lata. Przedsiębiorstwo to zostało założone bowiem już w 1983 roku, kiedy to Andrzej Kabat podjął decyzję o stworzeniu zakładu rzemieślniczego zajmującego się naprawą opon i dętek. Początkowo firma ta nie produkowała bowiem obecnie szeroko rozpoznawalnych opon Kabat, lecz świadczyła usługi naprawcze, a dzięki temu, że pracująca w niej kadra mogła poszczycić się wysokimi umiejętnościami, dwa lata po rozpoczęciu działalności, oferta firmy Kabat została wzbogacona o bieżnikowanie opon osobowych.


 

Prawdziwym przełomem dla firmy (obecnie produkującej opony Kabat) było jednak przeniesienie jej siedziby do nowego, dużego zakładu o powierzchni liczącej czterysta metrów kwadratowych w 1987 roku. Wtedy wówczas firma Kabat w pewnym stopniu zmieniła profil swojej działalności wprowadzając do swojej oferty m.in. usługi związane z mechaniką czy budową maszyn do produkcji wyrobów gumowych. W tym samym roku powstało również przedsiębiorstwo Tadeusza Kabat skoncentrowane na wytwarzaniu wyrobów gumowych, które dwa lata później rozpoczęło produkcję dętek będących przez długie lata wizytówką i produktem strategicznym firmy.

opona kabat