Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

PIRELLI

PIRELLI

Wyświetlono 1–20 z 3880 wyników

Opony tej włoskiej marki sprawiają, że jazda samochodem zamienia się w prawdziwą sztukę, a Ty możesz się cieszyć wspaniałymi widokami za oknem. Opony Pirelli to wybór wręcz oczywisty! Włoski producent dalej trzyma rękę na pulsie, oferując nowoczesne i dobrze zaprojektowane ogumienie, które doskonale sprawdzi się w Twoim samochodzie. Produkty marki Pirelli możesz zamówić już teraz w naszym sklepie internetowym i możesz liczyć na porządny wybór w bardzo atrakcyjnej cenie. Warto skorzystać z tak dobrej okazji już teraz i postawić na włoskie podejście do jazdy samochodem z oponami Pirelli.

Aktywne filtry

Dlaczego warto zainwestować w opony Pirelli?

Ponieważ to bardzo stara marka, która produkuje nowoczesne ogumienie do różnego typu pojazdów już od 1908 roku. Jest to włoska marka, która dalej ma wiele do powiedzenia na rynku i nie tylko poszukuje nowej drogi, ale także wprowadza nowe rozwiązania technologiczne, które szybko zaczynają interesować rynek. Pirelli opony to rywalizacja, którą firma ma we krwi - począwszy od Rajdu Pekin-Paryż, do dzisiaj chętnie uczestniczy w wyścigach motorowych i udostępnia swoje nowoczesne sportowe ogumienie wielu drużynom. Pirelli to także nowoczesne opony dla samochodów osobowych, które nie tylko spełnia rygorystyczne normy obowiązujące w całej Unii Europejskiej, ale także odznacza się świetnymi parametrami jezdnymi i wielu kierowców nie potrafi ich zamienić na inne ogumienie. Dołącz już teraz do klubu kierowców Pirelli i zamów w naszym sklepie internetowym jeden z wielu modeli, który nie tylko zapewni Ci bezpieczną jazdę na każdej nawierzchni, ale także znacznie poprawi warunki jezdne Twojego samochodu.

Opony w prawdziwie włoskim stylu w Plusgum

Tylko u nas masz pełen dostęp do nowoczesnych i bardzo stylowych włoskich opon z logiem Pirelli, które charakteryzują się nie tylko świetnymi parametrami jezdnymi, ale także odpowiednim kształtem bieżnika, który zapewnia jeszcze lepszą przyczepność oraz skutecznie pozbywa się wody, śniegu i błota spod koła samochodowego. Dostępne w naszej ofercie opony Pirelli to nie tylko najlepsza cena, ale także duży wybór bardzo udanych aktualnych modeli, które w pismach branżowych zdobyły wiele pozytywnych opinii od specjalistów. Opony Pirelli to gwarancja, że Twoja codzienna droga samochodem będzie nie tylko bezpieczniejsza, ale w połączeniu z wysokimi umiejętnościami w prowadzeniu będziesz mógł się rozkoszować przyjemnymi chwilami związanymi z prowadzeniem, a także cieszyć dużą prędkością na dostosowanych do tego drogach. Zamów już teraz jedne z modeli uniwersalnych, zimowych lub letnich dostępnych w naszej ofercie i korzystaj z legendarnego włoskiego ogumienia, które posłuży Ci przez kilka sezonów.

Legendarne opony premium w jednym miejscu

Dlaczego warto korzystać z oferty naszego sklepu Plusgum? Ponieważ w jednym miejscu dostajesz największy wybór opon premium legendarnych już marek, które są nawet kojarzone przez osoby, nie interesując się samochodami. Pirelli to producent nowoczesnego ogumienia, które na przestrzeni lat zachowało swój włoski styl. Opony tego włoskiego producenta możesz zamówić już teraz w naszym sklepie internetowym. Operujemy na terenie całego kraju, a Twoja przesyłka z kompletem opon powinna się pojawić w ciągu kilku dni pod Twoim domem. Zapraszamy serdecznie i życzymy bardzo udanych zakupów.