Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

MARKGUM

MARKGUM

Wyświetlono 1–20 z 63 wyników

Na początku był to zakład trudniący się wulkanizacją. Później bieżnikowano tam opony samochodowe. Fabryka bardzo się rozwinęła, zaczął prosperować dział handlowy zajmujący się dostarczaniem różnych maszyn, urządzeń przeznaczonych do wulkanizacji, a także materiałów eksploatacyjnych. Zdobywanie doświadczenia przez spory okres czasu czy odpowiednie dobranie opon, które oferowane są klientom, dały podwaliny do stworzenia bardzo ciekawej oferty opon bieżnikowanych Markgum. Produkty przeznaczone są dla wszystkich. Bardzo dobrej jakości ogumienie oraz solidne urządzenia powodują, że mamy do czynienia z szybką i profesjonalną obsługą klientów. Możemy również liczyć na przystępne ceny.Zakład Markgum należy do głównych przedsiębiorstw zajmujących się „przywracaniem do życia” zużytego ogumienia. Firma oferuje dużą liczbę produktów, jakie stuprocentowo zadowolą każdego klienta. Profesjonaliści, których pasją jest motoryzacja, na pewno znajdą interesujące ich opony. Należy pamiętać, że ceny opon bieżnikowanych są niższe niż w przypadku nowego ogumienia. Opony bieżnikowane Markgum to pełnowartościowe produkty. Dzięki bieżnikowaniu opon, firma dba o ochronę środowiska, bo wspiera w ten sposób ich utylizację. Obecnie zakład trudni się bieżnikowaniem opon, które są przeznaczone dla aut osobowych i dostawczych. Wspiera także swoimi produktami sporty samochodowe.

Aktywne filtry

Oferta opon bieżnikowanych Markgum

Opony Markgum dostosowane są do ciężkich warunków zimowych. Bardzo dobrze poradzą sobie na mokrych nawierzchniach, pokrytych lodem, dużą warstwą śniegu. Bardzo dobrze odprowadzają wodę oraz błoto pośniegowe. Opony bieżnikowane Markgum zapewniają bardzo dobrą przyczepność na drodze, umożliwiają niezawodne sterowanie w każdych warunkach – na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Gdy ogumienie tej firmy ma symetryczny wzór, możliwe jest dzięki temu idealne hamowanie na ośnieżonej jezdni. Ponadto wzrasta bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni.


 

Opony bieżnikowane Markgum w wyniku obecności nowoczesnego bieżnika są bardzo precyzyjne, dlatego też możemy liczyć na bezpieczne prowadzenie auta. Opony te ochraniają nas przed poślizgiem hydrodynamicznym. Podróż na tych oponach będzie więc o wiele przyjemniejsza dla każdego kierowcy. Bieżniki o kierunkowym wzorze pozwalają na należytą trakcję. Zbudowane są z dwóch kanałów obwodowych o dużej szerokości, które efektywnie usuwają błoto pośniegowe i wodę. Opony Markgum cały czas stykają się z podłożem, co jest gwarancją zabezpieczenia przed aquaplaningiem – przedostaniem się wody pomiędzy oponę a jezdnię oraz snowplaningiem, czyli analogicznym zjawiskiem, tylko związanym w tym przypadku z tworzeniem się warstwy śniegu. Sklep internetowy Plusgum posiada w swojej ofercie różne opony tej marki, do której należą między innymi: 175/70R14 OPONY BIEŻNIKOWANE ZIMOWE MK780 84T, 155/80R13 OPONY BIEŻNIKOWANE ZIMOWE MK780 79Q, 175/65R14 OPONY BIEŻNIKOWANE ZIMOWE CS760 82T. Plusgum – najlepsze opony bieżnikowane w najlepszych cenach!

opony bieżnikowane markgum