Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

Opony

Opony

Wyświetlono 0–0 z 0 wyników

bezpieczne i gwarantujące komfort jazdy opony w korzystnych cenach. Wszystkich kierowców przygotowujących się do sezonu letniego zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą bieżnikowanych opon. Promocja i wyprzedaż to doskonałe okazje do nabycia tych produktów po korzystnej cenie. Stabilna jazda dzięki oponom Bargum Opony letnie są absolutnie nieodłącznym elementem wyposażenia samochodu – eksploatowane przez średnio pół roku, są najlepiej dostosowane do warunków pogodowych panujących w naszej strefie klimatycznej od kwietnia do października, stąd żaden kierowca, który poważnie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa swojego oraz swoich pasażerów, nie może bagatelizować konieczności ich zakupu. Oferowana przez nas wyprzedaż szerokiego asortymentu opon letnich pozwoli każdemu kierowcy, niezależnie od tego, jaki budżet może aktualnie przeznaczyć na zakup nowych opon, odnaleźć model, który spełni jego oczekiwania. Opony letnie Opony zimowe

Popularne rozmiary

Popularne modele

Najpopularniejsi producenci

Opony bieżnikowane w promocji

Plusgum to sklep internetowy działający na rynku od lat. Dzięki zdobytemu przez nas doświadczeniu oraz zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu do pracy członków naszego zespołu udało się nam stworzyć system działania nakierowany na spełnianie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Za sprawą szerokiej gamy oferowanych przez nas produktów, a także atrakcyjnym cenom, grono naszych klientów wciąż się powiększa (przyciągają ich m.in. nasze promocje opon letnich). Wyprzedaż to okazja, abyście przekonali się Państwo o jakości sprzedawanych przez nas produktów oraz, ogólnie rzecz biorąc, o jakości świadczonych przez nas usług.

Wielka wyprzedaż opon letnich! Okazja, której nie możesz przegapić

Oferowane przez nas opony letnie są objęte 24-miesięczną gwarancją (wyjątku nie stanowi tu również oferta określana mianem „promocji” czy „wyprzedaży” – terminy te odnoszą się tylko do atrakcyjnych cen sprzedawanych przez nas towarów i nijak nie powinny sugerować ich ewentualnych mankamentów). Co więcej, wszystkie nasze opony na wyprzedaży, w tym również letnie, mogą być dostarczone do każdego zakątka kraju – tak do dużych miast, jak i mniejszych miasteczek. Ponadto, zamówienia złożone do godziny 14:00 realizowane są już następnego dnia roboczego.

Zachęcamy wszystkich kierowców do skorzystania z naszej promocji. Nasze bieżnikowane opony na wyprzedaży, w tym letnie, to produkty naprawdę wysokiej jakości – bezpieczne i zapewniające komfort jazdy. Wszystkim klientom oferujemy również kompleksową pomoc w doborze opon. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że opony, które obejmuje promocja, są bardzo zróżnicowane, a więc wielu klientów, nie tylko tych mniej doświadczonych, może mieć problem z ich optymalnym wyborem. Chętnie służymy radą i dzielimy się zdobytą przez lata wiedzą, by ułatwić każdemu klientowi, który poprosi nas o merytoryczne wsparcie, podjęcie najlepszej dla niego decyzji. Wszystkich kierowców zainteresowanych zakupem nowych opon zachęcamy do kontaktu!