Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

DOMIN

DOMIN

Wyświetlono 1–20 z 55 wyników

Ponadto prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową opon bieżnikowanych przeznaczonych dla samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, a także maszyn używanych w rolnictwie. Firma Domin dysponuje oponami letnimi i zimowymi, które dostępne są w różnych rozmiarach, a także wzorach bieżnika. Zakład produkujący opony ma swoją siedzibę po dawnym Państwowym Gospodarstwie Rolnym w Bachórzu. Firma stawia na ciągły rozwój, dlatego też możemy liczyć na coraz to nowsze rozmiary ogumienia i wzory bieżników. Przy zakładzie funkcjonuje także serwis opon. Głównymi klientami Domin są indywidualne osoby, odbiorcy hurtowi oraz przedsiębiorstwa, zarówno małe, jak i duże.Zakład stawia na bardzo dobrą obsługę klienta, dlatego przy zakupie opon Domin będziemy mieć zawsze do czynienia z wykwalifikowaną i służącą pomocą kadrą pracowniczą. Firma chce dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, dlatego też obsługa jest otwarta na potrzeby każdego klienta. Opony Domin nigdy nie odstają parametrami od przyjętych norm. Za każdym razem możemy liczyć na wysoką jakość produktu. Opony tej marki posiadają bardzo dobre opinie wśród kierowców, którzy zakupili modele Domin, a także dużą liczbę certyfikatów oraz świadectw jakości. Firma produkuje również solidne opony regenerowane.

Aktywne filtry

Oferta opon bieżnikowanych Domin

domin opony
opony bieżnikowane domin

W ofercie firmy znajdziemy opony bieżnikowanie Domin przeznaczone na lato, jak i zimę. Zakład oferuje ogumienie zimowe z nowoczesną, kierunkową rzeźbą bieżnika. Dzięki temu na nawierzchni, która jest pokryta grubą warstwą śniegu czy po prostu zlodowaciała w wyniku niskich temperatur, możemy liczyć na krótką drogę hamowania i odpowiednie utrzymanie kierownicy. Nieważne czy jedziemy po mokrym czy po oblodzonym podłożu – opony Domin zawsze dadzą radę. Modele posiadają rowki w kształcie łuku, które pomagają osuszać bieżnik. Dobrze trzymają się jezdni, a poprzez odpowiednie usuwanie wody i błota, które zbiera się między oponą a podłożem, zapobiegają aquaplaningowi. Opony Domin mają na swojej powierzchni szerokie lamelowe nacięcia, więc nie musimy się martwić o należytą przyczepność opon do jezdni czy ewentualny poślizg.

Droga hamowania jest niedługa, a przy ruszaniu i przyspieszaniu opony Domin nie ślizgają się w miejscu. Natomiast niektóre typy opon letnich tej marki charakteryzuje asymetryczna konstrukcja. Wewnętrzna strona bieżnika ma głębokie nacięcia, które pomagają w odprowadzaniu wody. Z kolei zewnętrzna strona składa się ze sporych kostek gumy, co zapewnia sztywność bieżnika oraz dużej ilości kanalików, które usuwają wodę spod ogumienia. W bieżnikach asymetrycznych występują trzy typy lameli: korbowe – umożliwiające lepsze hamowanie na śliskim podłożu, czworoboczne – zwiększające przyczepność opon Domin oraz zygzakowate – zwiększające stabilność na suchej jezdni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Domin w sklepie internetowym Plusgum. Na przykład w ofercie znajdziemy: 205/60R15 OPONY BIEŻNIKOWANE DOMIN ZIMOWE WEC-TS830 91T, 195/55R16 OPONY BIEŻNIKOWANE ZIMOWE DOMIN NM4 87H, 215/55R16 OPONY BIEŻNIKOWANE LETNIE DOMIN HB PRIMO 93V. Każdy klient może liczyć na fachową obsługę oraz poradę w każdym aspekcie dotyczącym przemysłu oponiarskiego.