Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

AUTOGREEN

AUTOGREEN

Wyświetlono 1–20 z 234 wyników

Choć dostarcza on dużą ilość modeli, to nie oznacza to w żadnym stopniu, że jakość opon tej marki nie stoi na wysokim poziomie. Wręcz przeciwnie, to doskonały wybór dla wszystkich, którzy szukają idealnego stosunku ceny do jakości. Przedsiębiorstwo stworzyło segment ekonomiczny dla wszystkich typów aut - nie dziwi więc fakt, że klienci darzą markę dużym zaufaniem od wielu lat. W sklepie internetowym Plusgum czeka na Ciebie niemały wybór modeli od naprawdę niedrogich, aż po te ze średniej półki cenowej, które z pewnością zrobią różnicę podczas prowadzenia. Postaw na opony AUTOGREEN, a następnie sprawdź pozostałe nasze kategorie, takie jak między innymi opony motocyklowe czy opony rolnicze.

Aktywne filtry

AUTOGREEN - opony tworzone z troską o ekologię

Producent wchodzi w skład międzynarodowej grupy Best Choice International Trade Company – wejście do niej sprawiło, że firma pozyskała sporo funduszy na inwestycje, dzięki czemu mogła dążyć do tego, co wyznaczyła sobie za cel. Chodzi oczywiście o troskę o środowisko naturalne, co można wyczytać pomiędzy wierszami z nazwy tego przedsiębiorstwa. Wiele modeli, szczególnie opon letnich AUTOGREEN, ma bieżniki zaprojektowane tak, aby opór toczenia opony był niski, a co za tym idzie efektywność paliwowa stała na wysokim poziomie. Przekłada się to jednocześnie również na zużycie samej opony. Dłuższy czas pracy i rzadsze wizyty na stacji paliw – wszystko to ma znaczenie, kiedy mowa ogumieniu tworzonym w zgodzie z ideą eko. Bez dwóch zdań, ochrona środowiska to jeden z powodów, dla których warto postawić na markę AUTOGREEN.

Wzór bieżnika i mieszanka na każdy sezon 

Każdy sezon wymaga zastosowania nieco innych mieszanek - chodzi głównie o jej twardość, ale materiały antypoślizgowe, dodatkowe zabezpieczenia części bocznych opony, czy rantów. Jednak zima i lato wymagają także nieco innego wzoru bieżnika. Tych w firmie AUTOGREEN jest naprawdę dużo - można wybierać pomiędzy żebrami, lamelami i wcięciami o niezwykle zróżnicowanym ustawieniu. Docenią to z pewnością wymagający klienci, którzy wiedzą, jaki bieżnik w ich przypadku sprawdzi się najlepiej. Oferta przygotowana jest jednak również dla amatorów jazdy, którzy szukają ogumienia do swoich aut miejskich i którzy wiedzą, że będą jeździć niewiele, na krótkie dystanse i bardzo spokojnie. Oni również znajdą opony AUTOGREEN skrojone na miarę ich potrzeb. Te z pewnością będą sporo tańsze, hałas przez nie wytwarzany mniejszy, a bezpieczeństwo mimo wszystko będzie stać na odpowiednio wysokim poziomie.

Oferta dostosowana do klienta – opony AUTOGREEN w sklepie Plusgum

Różnorodność wyboru to najlepsze określenie dla oferty opon AUTOGREEN w naszym sklepie internetowym. Zapewniamy możliwość postawienia na ogumienie w bardzo zdywersyfikowanych cenach. Nie brak rozwiązań naprawdę niedrogich, ale są także droższe i jednocześnie lepsze jakościowo. Zapewniamy blisko 100 modeli, z których jeden na pewno spełni wymagania klienta. Znajdziesz modele o różnym indeksie nośności, przyczepności oraz wiele egzemplarzy dostosowanych do aut osobowych i dostawczych. Szereg rozwiązań może sprawić, że wyszukanie odpowiedniego modelu będzie problematyczne i czasochłonne. Doskonale o tym wiemy, dlatego udostępniamy prostą wyszukiwarkę - z nią wszystko stanie się łatwiejsze. Znajdziesz model w kilka minut - przekonaj się o tym. Zapraszamy do zakupu opon AUTOGREEN w sklepie Plusgum. Oferujemy pomoc w przypadku pytań lub wątpliwości!