Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

MATADOR

MATADOR

Wyświetlono 1–20 z 600 wyników

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy potrzebują wysokiej jakości ogumienia z różnych półek cenowych. Tylko u nas możesz zamówić szereg ciekawych modeli i nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez markę oponiarską Matador. Przejrzyj już teraz naszą bogatą ofertę, porównaj parametry i wybierz najbardziej odpowiadający Ci model ogumienia, który posłuży Ci bez problemu przez kilka sezonów i pozwoli rozkoszować się jazdą samochodem. Zapraszamy do Plusgum i życzymy udanych zakupów.

Aktywne filtry

Bogata tradycja produkcji słowackich opon Matador

Marka powstała w 1905 roku, ale produkcją opon zajęła się dopiero w 1925 roku. Obecnie słowacki producent jest częścią niemieckiego koncernu oponiarskiego Continental i funkcjonuje jako osobna marka, oferująca nowoczesne i wysokiej jakości ogumienie sezonowe oraz całoroczne. Opony Matador cieszą się dużą popularnością nie tylko u naszych południowych sąsiadów, ale także w innych, sąsiednich krajach. Wielu naszych klientów doceniło rozwiązania techniczne oraz odpowiedniej jakości mieszankę gumową. Etykietka Matador na ogumienie to znak, że masz do czynienia z nowoczesnym i wytrzymałym produktem, który doskonale poradzi sobie na drodze.

Będąc częścią dużej i nowatorskiej, niemieckiej rodziny Continental, słowacki producent może połączyć nowoczesne i przełomowe technologie w dziedzinie ogumienia ze swoim ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości produktów gumowych. Dzisiejsza marka Matador to nie tylko nowoczesna opona, ale także istotny element Twojego samochodu, który pozwoli czerpać Ci ogromną przyjemność z prowadzenia, a także gwarant prawidłowej przyczepności na drodze. Opony Matador pozwolą Ci na komfortowe pokonywanie zakrętów nawet przy większej prędkości, a każda zmiana pozycji kierownicy będzie nie tylko dla Ciebie komfortowa, ale także pozwoli Ci wykorzystać Twoje spore umiejętności w prowadzeniu samochodu.

Dobre prowadzenie i bezpieczne pokonywanie drogi z Matador

W ofercie słowackiej marki Matador znajdziesz szereg przydatnych modeli opon, które nie tylko prawidłowo zachowują się na drodze i zapewniają pewną przyczepność nawet przy większych prędkościach, ale także bardzo wolno się zużywają, dzięki czemu możesz je użytkować bezpiecznie przez kilka sezonów. Przeszukując nasze zasoby, znajdziesz solidne pozycje, które są przeznaczone pod różnego typu pojazdy. Możesz skorzystać z opony sezonowej, dedykowanej zimowym lub letnim warunkom pogodowym albo postawić na całoroczną konstrukcję, która stanowi pewien kompromis pomiędzy sezonowymi oponami. Matador opony dostępne w naszej ofercie to ciekawy wybór, więc możemy Ci zagwarantować, że doskonale poradzą sobie z każdymi warunkami pogodowymi.

Jesteśmy jednym z najlepszych sklepów z oponami w Polsce. U nas możesz liczyć na szeroki asortyment ogumienia z różnej klasy, który pochodzi od topowych marek oponiarskich. W naszej ofercie mamy też mniej znane konstrukcje, które są bardzo ciekawe ze względu na świetne rozwiązania techniczne, które pozwolą Ci na komfortowe prowadzenie samochodu. Jesteśmy pewni, że opony Matador spełnią Twoje wysokie wymagania, a Twoja codzienna jazda samochodem stanie się nie tylko znacznie bezpieczniejsza, ale także przyjemniejsza. Zamówiona przez Ciebie opona powinna się pojawić w ciągu kilku dni pod wskazanym przez Ciebie adresem, a jeżeli masz dodatkowe pytanie, to skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.