Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

GAŁGUM

GAŁGUM

Wyświetlono 1–20 z 43 wyników

Tworzy przede wszystkim opony bieżnikowane do pojazdów terenowych oraz opony do samochodów osobowych. Dla GAŁ-GUM liczy się jakość wyrobów, które są skrupulatnie sprawdzane w trakcie każdego etapu produkcji. Przyczynia się do tego przede wszystkim najnowocześniejszy sprzęt i linie produkcyjne opon bieżnikowanych, a także ogromna wiedza pracowników dbających o każdy, nawet najmniejszy szczegół podczas nadawania nowego życia oponom GAŁ-GUM. W tej kategorii znajdziesz komplety bieżnikowane do aut terenowych i osobowych. Jeżeli jednak szukasz opon motocyklowych lub opon przemysłowych – zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą!

Aktywne filtry

Bieżnikowanie opon w praktyce

Czym charakteryzują się opony bieżnikowane? To propozycje dla klientów szukających oszczędności, ale nie idących na kompromisy w kwestii jakości. W modelach bieżnikowanych na stare ogumienie zakłada się zupełnie nowy bieżnik, co przekłada się na odpowiednią przyczepność i bezpieczeństwo w czasie jazdy mimo naprawdę niewielkich kosztów zakupu. Opony GAŁ-GUM w stu procentach odzyskują swoje właściwości, producent do „regeneracji” wybiera ogumienie, którego korpus – karkas jest nieuszkodzony i w pełni sprawny, a bieżnik mocno zużyty. To gwarantuje trwałość i solidność opon bieżnikowanych! Przekłada się również na odpowiednią przyczepność na drodze podczas trudnych warunków pogodowych. Ogumienie tego rodzaju ma nowy bieżnik, jest w pełni sprawne i gotowe do założenia i różni się od rozwiązań znanych producentów na rynku przede wszystkim ceną. 

Ekologiczna strona bieżnikowania opon

Produkcja opon GAŁ-GUM gwarantuje bez dwóch zdań mniejsze koszty całego procesu, co przekłada się oczywiście na niższe koszty zakupu opon przez potencjalnych klientów indywidualnych. Jest jednak drugi powód, dla którego warto stawiać na modele bieżnikowane - chodzi o ekologię. Podczas całego procesu w firmie GAŁ-GUM większość materiałów wykorzystywana jest ponownie, co oczywiście ma lepszy wpływ na środowisko, aniżeli produkcja opon od podstaw. Jeśli więc jesteś klientem, który myśli o przyszłości naszej planety, na pewno powinieneś postawić na modele bieżnikowane, które wbrew pozorom nie odstają jakością i parametrami od nowych opon letnich czy zimowych innych producentów. Wiele bowiem zależy od samego przedsiębiorstwa produkującego ogumienie tego typu. Jeśli marka dokłada wszelkich starań podczas tworzenia wysokiej jakości, trwałych opon, możesz mieć pewność, że ich wybór to dobra decyzja.

GAŁ-GUM - opony bieżnikowane w sklepie Plusgum

W naszym sklepie internetowym znajdziesz kilka propozycji opon GAŁ-GUM jednak oferta stale rośnie. Zapewniamy modele, których bieżnik mocno się od siebie różni, Dzięki temu właściciele samochodów terenowych mają szansę postawić na rozwiązanie dostosowane do ich potrzeb i możliwości, a także wymagań. Co więcej, opony dostępne w tej kategorii różnią się rozmiarami, co także ma wpływ na końcowy wybór. Nie brak u nas propozycji dostosowanych do aut osobowych, które wyróżniają się przede wszystkim bardzo korzystną ceną. Co ważne, nie musisz szukać konkretnego modelu opon scrollując - wystarczy, że wpiszesz najważniejsze parametry ogumienia w naszej wyszukiwarce, a w kilka sekund pojawi Ci się dopasowana opona marki GAŁ-GUM, którą następnie zamówisz w paru prostych krokach.