Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

Opony Bieżnikowane

Opony Bieżnikowane

Wyświetlono 1–20 z 1558 wyników

Wielu konsumentów ma spore wątpliwości co do tego, czy warto użytkować opony bieżnikowane. Te oczywiście nie są tak dobrej jakości, jak np. opony premium, choć wciąż pozwalają na komfortową i bezpieczną jazdę – zarówno zimą, jak i latem. Jeśli już zdecydujesz się na opony bieżnikowane, koniecznie sprawdź wcześniej, jakie są ich cechy charakterystyczne. Tego typu modele opon to przede wszystkim takie, które zostały poddane procesowi ich odnowienia. Oczywiście nie można założyć, że taka guma odzyska w 100% swoje pierwotne właściwości, ale mimo to wciąż będzie nadawać się do użytku.

Popularne rozmiary

Popularne modele

Najpopularniejsi producenci

Opona bieżnikowana – idealny sposób na oszczędność!

Nie masz zbyt dużego budżetu na zakup nowych opon do swojego samochodu? W takim razie postaw na bieżnikowane opony, które dostępne są w cenach zaczynających się już od nieco ponad 100 złotych. Nowy bieżnik w oponach wykonuje się najczęściej poprzez wulkanizację na gorąco, która pozwala na dodanie warstwy bieżnika to bieżącego, którego prawdopodobnie było zbyt mało. Opony bieżnikowane mają wiele zalet. Te są przede wszystkim nawet o 50% tańsze od standardowych opon dostępnych w ofercie – także na stronie Plusgum.pl. Dodatkowo ważną zaletą opony bieżnikowanej jest lepsza przyczepność, a także zmniejszone ryzyko pojawienia się uszkodzeń fizycznych na jej powierzchni. Co ciekawe, bieżnikowana opona znacznie zmniejsza koszty eksploatacji, gdyż wybrane modele opon są poddawane odlewaniu bieżnika nawet kilkukrotnie.

Opony bieżnikowane dla wymagających – ile kosztują? Czy mają jakiekolwiek wady?

Bieżnikowana opona to wydatek maksymalnie 100-200 złotych za sztukę. Biorąc pod uwagę ceny innych modeli ogumienia dostępnych na rynku to doskonała opcja, aby zaoszczędzić nieco wolnych środków w przypadku zakupu nowego ogumienia do auta. Pamiętaj jednak, że bieżnikowane opony mają pewne wady, mianowicie znacznie łatwiej ulegają ewentualnym uszkodzeniom w wyniku przebicia. Jeżeli planujesz dłuższe przebiegi na drodze – lepiej zainwestuj w opony klasy premium. Na krótsze podróże możesz kupić bieżnikowane opony, które są tańsze i pozwolą Ci na komfortowe ich użytkowanie w samochodzie osobowym.