Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

PETLAS

PETLAS

Wyświetlono 1–20 z 1100 wyników

Jak się okazuje, turecka marka PETLAS zapewnia opony do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarówek, maszyn rolniczych, przemysłowych, budowlanych, a do tego wszystkiego również do samolotów, z czego korzysta na przykład południowokoreańska armia. Nic dziwnego, że grono odbiorców tego producenta jest bardzo szerokie. W sklepie Plusgum czekają na Ciebie opony PETLAS dostosowane głównie do aut i maszyn rolniczych, jednak nie brak także rozwiązań przemysłowych i budowlanych. Niestety nie możemy zapewnić Ci opon do samolotów tej marki, ale pewnie i tak byś ich nie potrzebował. Zanim poznasz kilka faktów o tym przedsiębiorstwie, sprawdź opony motocyklowe, bo może właśnie ich szukasz, a w tej kategorii nie ma tego rodzaju ogumienia!

Aktywne filtry

Marka PETLAS w pigułce

Wszystko rozpoczęło się w roku 1976, kiedy powstało przedsiębiorstwo, które aktualnie zatrudnia 2150 osób i działa w 98 krajach na świecie. Łączna powierzchnia wszystkich siedzib tej marki to blisko 2 miliony metrów kwadratowych! To oczywiście tylko liczby, ale świadczące o tym, jak ogromną firmą jest PETLAS, która pierwsze opony radialne do samochodów osobowych stworzyła w 2010 roku, a rok później wprowadziła na rynek opony całoroczne typu ultra high performance i modele do aut dostawczych oraz SUV-ów. Co ciekawe, na początku firma była skupiona wyłącznie na produkcji opon na rzecz tureckiej armii! To bez dwóch zdań zaleta - jak wiadomo na potrzeby wojska zawsze tworzy się najnowocześniejsze ogumienie, sprzęt, wyposażenie i pojazdy. Należy także zaznaczyć, że PETLAS to marka posiadająca certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001 oraz AQAP-110. 

Opony PETLAS do samochodów osobowych

Produkcja opon PETLAS do samochodów osobowych opiera się na maksymalnym obniżeniu kosztów w fabrykach i wprowadzaniu coraz to nowszych innowacji w celu zapewnienia wysokiej jakości ogumieniu. Wszystko to ma na celu produkcję opon dobrych jakościowo i atrakcyjnych cenowo. Dlatego też ogumienie do samochodów osobowych tego tureckiego producenta zaliczane jest do klasy ekonomicznej, a stosunek jakości do ceny jest jedną z wielu zalet produktów firmy. Dobrze rozwinięta, stabilna sieć dystrybucji na rynek międzynarodowy sprawiła, że również w naszym sklepie Plusgum dostępnych jest wiele modeli opon PETLAS do tego typu pojazdów. Chcemy jednak zauważyć, że nie brak także rozwiązań dopasowanych do samochodów terenowych i tych z napędem na cztery koła. Opony rolnicze i ogumienie przemysłowe także stanowi część tej kategorii. 

Ponad pół tysiąca modeli opon PETLAS w jednym miejscu

Jesteśmy przekonani, że każdy klient bez względu na wymagania znajdzie u nas propozycje dla siebie. Zapewniamy możliwość zamówienia któregoś z ponad 500 egzemplarzy, z których każdy różni się od siebie wzorem bieżnika, ceną, parametrami jakościowymi, czy zastosowaniem w różnego typu pojazdach. Wiemy, że opony PETLAS w takiej ilości mogłyby sprawić, że wybranie konkretnego rozwiązania byłoby bardzo czasochłonne. Wychodzimy jednak z ciekawą propozycją - narzędziem, które pozwoli znaleźć odpowiadający Twoim preferencjom model w kilka sekund. To wyszukiwarka, w której wystarczy wpisać kilka podstawowych danych, takich jak sezon, szerokość, czy średnica. Pojawią się wtedy modele spełniające te wymogi i dostępne w różnej cenie. Zapraszamy do zakupu - wybierz konkretną propozycję wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.