Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

BARUM

BARUM

Wyświetlono 1–20 z 579 wyników

Przedsiębiorstwo w początkowym okresie swojej działalności zajmowało się produkcją opon Barum przeznaczonych do rowerów, niemniej jednak, w niedługim czasie od rozpoczęcia produkcji, w jego ofercie zawarto także ogumienie do motocykli i samochodów, które szybko zyskało opinie wysoce komfortowych wśród kierowców i tym samym stało się hitem na rynku motoryzacyjnym.Oferta opon Barum została stworzona z myślą o kierowcach pochodzących z Europy Środkowo-Wschodniej. Z tego względu są one wysoce dostosowane do warunków atmosferycznych panujących w tym regionie i tym samym zapewniają ponadprzeciętnie komfortową oraz bezpieczną jazdę. Każda przejażdżka wykonana przy użyciu ich dostarcza niezapomnianych wrażeń użytkownikom - pozytywne recenzje osób, które zdecydowały się je kupić są najlepszym dowodem potwierdzającym wysoką jakość opon Barum. Serdecznie zapraszamy do zakupu opon Barum i kontaktu z nami. Rozmowy z Wami są dla nas czystą przyjemnością, natomiast dzięki temu, że nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę dotyczącą wyrobów gumowych, w wyczerpujący i rzetelny sposób odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. 609 416 090

Aktywne filtry

opony barum

Poznaj ekonomiczne cechy opon Barum

Jako że naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji klientom, z dużą starannością kompletujemy asortyment naszego sklepu i zwracamy uwagę, aby produkty znajdujące się w nim cechowa wysoka jakość oraz trwałość i aby posiadały one korzystne parametry techniczne. W związku z tym postanowiliśmy zawrzeć w przygotowanej przez nas ofercie opony Barum - wierzymy, że są one jednymi z najlepszych z dostępnych na rynku, a dodatkowo wykazują cechy, które umożliwiają zminimalizować zużycie paliwa i tym samym zaoszczędzić niemałą kwotę pieniędzy. Opony Barum wykazują bowiem niebywale niski opór toczenia.

Co więcej, znajdują się one w bardzo atrakcyjnej cenie w związku z czym kupując je możesz mieć pewność, że nie nadwyrężysz swojego portfela. Opony Barum to bez wątpienia “ekonomiczny” wybór. Niemniej jednak, nie ma to wpływu na ich jakość - ogumienie tej marki zostało wykonane z najlepszych materiałów, dzięki czemu nie ulega zniszczeniom pod wpływem działania niekorzystnych czynników zewnętrznych oraz zachowuje swoje doskonałe właściwości przez cały okres użytkowania. Warto podkreślić, że brak konieczności ponoszenia kosztów związanych z częstym serwisowaniem opon, stanowi kolejną okazję do zrobienia oszczędności, które możesz przeznaczyć na inny, równie ważny cel.

Kup opony Barum w naszym sklepie

Nie czekaj i już dziś kup opony Barum za pośrednictwem naszego sklepu! Zapewniamy szeroką rozpiętość ofertową - w naszym asortymencie znajdziesz opony Barum zarówno letnie, jak i zimowe, co pozwoli Ci czerpać radość z użytkowania ich przez cały rok. Ogromną korzyścią płynącą z robienia zakupów w sklepie Plusgum jest także gwarancja szybkiej realizacji zamówienia oraz możliwość wsparcia ze strony profesjonalnego i bardzo sympatycznego personelu

barum opony

Historia marki Barum

Marka opon Barum działa w czołówce na rynku w Europie Środkowej. Jej nazwa została stworzona od pierwszych liter nazw trzech firm, które dały jej początek, czyli Bata, Ruben oraz Mitas. Historia Barum zaczęła się stosunkowo niewinnie. Bracia Bata byli producentami obuwia. Choć początkowo ich działalność prosperowała dosyć zwyczajnie, z czasem przeistoczyła się w coś niezwykłego. Firma dostała zamówienie od wojska, a później, w 1924 roku zaczęła produkować buty z gumowymi podeszwami. Zakład się rozwijał, więc bracia wpadli na pomysł założenia własnego parku samochodowego. Zaczęli produkować opony, uruchomili też produkcję ogumienia rowerowego w 1931 roku, a w 1934 roku dysponowali już modelami opon samochodowych.

W 1945 roku nastąpiło połączenie Baty z Rubenem i Mitasem. Spółka mogła liczyć na uzyskanie dobrej pozycji na rynku. Opony Barum docierały również do Polski. Zarówno te samochodowe, jak i do motocykli. Następnie, w 1966 roku przedsiębiorstwo wybudowało kolejną fabrykę. Był to nowoczesny zakład położony w miejscowości Otrokovice. Także teraz produkowane są tam opony. W 1967 roku firma Barum montowała w Zlinie pierwsze opony radialne, co było wówczas ogromnym osiągnięciem. Później, w 1972 roku produkcja została przeniesiona właśnie do wspomnianej nowej fabryki. Znany jest do dziś rajd rozgrywany niedaleko Zlina, który odbywa się w trakcie eliminacji mistrzostw Europy. Rajd ten nosi nazwę Barum, ponieważ przedsiębiorstwo to obejmuje nad nim patronat od 1983 roku.

producent opon barum

Spółka oponiarska Barum Continental s.r.o Group of Companies

W 1992 roku Continental podpisał porozumienie z przedsiębiorstwem Barum i rok po tym zdarzeniu powstała spółka Barum Continental s.r.o Group of Companies. Wtedy czeska firma została częścią grupy Continental. Przyniosło to wiele korzyści, przede wszystkim możliwość stosowania nowoczesnych technologii produkcji, stabilność na podłożu finansowym i organizacyjnym. Ponadto spółka rozszerzyła ofertę o modele opon przeznaczonych dla maszyn rolniczych oraz samochodów ciężarowych. W tej chwili opony Barum mogą kupić wszyscy mieszkańcy Europy. Codziennie w Otrokovicach produkowanych jest około 60 000 sztuk opon.