Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

BELSHINA

BELSHINA

Wyświetlono 1–1 z 1 wyników

To białoruski producent ogumienia, który jak widać stawia na różnorodność. Zapewnia głównie opony promieniowe, których z taśmy wychodzi blisko 90% całej produkcji. Białoruskie przedsiębiorstwo w ostatnim czasie mocno się rozwinęło, szczególnie po zawieszeniu sankcji ze strony USA w 2015 roku. To wtedy przystąpiono do mocnego rozwoju marki, przede wszystkim postawiono na najnowsze technologie produkcji, aby zapewnić klientom nowe standardy bezpiecznej, przyczepnej i komfortowej jazdy. Co ważne, zdecydowano się także na minimalizację kosztów produkcyjnych, co automatycznie wiązało się z nieco niższą ceną za każdy model opon.

Aktywne filtry

Białoruskie zakłady oponiarskie Belshina

Ponad 180 rozmiarów opon, współpraca z 36 krajami z całego świata, główny sponsor drużyny Belshina Bobrujsk z pierwszej ligi białoruskiej, przy tym produkcja ogumienia dla dosłownie każdego typu pojazdu. Wszystko to w cieniu sankcji ciągle nakładanych przez USA ze względu na problemy polityczne na Białorusi. Założona w 1963 roku firma od 2011 do 2015 i od kwietnia 2021 roku boryka się ze sporymi ograniczeniami narzuconymi przez Stany Zjednoczone. Z pewnością producent rozwinąłby swoją produkcję dużo szybciej i lepiej, gdyby nie ostatnie lata. Nie oznacza to jednak, że opony Belshina są niskiej jakości, niedostosowane do nowoczesnych uwarunkowań i wymagań. Technologicznie nie brakuje im nic, zapewnią przyczepność, bezpieczeństwo, kiedy trzeba to również cichą pracę. Co więcej, ich główną zaletą jest trwałość!

Opony ciężarowe i nie tylko

Stawiając na opony Belshina możesz liczyć głównie na ogumienie ciężarowe. Nie jest to jedyny rodzaj opon, jakie tworzy białoruska marka, ale na pewno lwią część produkcji zajmują opony do ciężarówek. Jeżeli chodzi o jakość i przyczepność, tym rozwiązaniom nie brak dosłownie nic. Są one bardzo dobrze wykonane, oferują dość cichą pracę, jak na ogumienie ciężarowe, a przy tym zapewniają sporą nośność, wynoszącą nawet kilka ton na jedną sztukę opon. To nie koniec - przyczepność zawsze mieści się w górnych granicach, jeśli chodzi o przeprowadzone testy. Należy tutaj zaznaczyć, że każdy egzemplarz opon Belshina jest testowany i sprawdzany, aby wszystkie wyniki mogły ujrzeć światło dzienne, a klienci mogli wiedzieć, na jakie ogumienie stawiają. Oczywiście opony ciężarowe to nie koniec - nasza oferta składa się także z opon rolniczych, opon przemysłowych i opon do samochodów osobowych tego producenta. Brak jedynie opon motocyklowych, ale po nie zapraszamy do innych kategorii!

Belshina - opony dopasowane do potrzeb

Zapewniamy naszym klientom kilkadziesiąt modeli ogumienia marki Belshina.Chcemy jednak zaznaczyć, że nasza oferta stale rośnie. Jeśli jednak szukasz ogumienia do samochodów ciężarowych i nie tylko, znajdziesz je właśnie w tej kategorii. Postaw na bardzo trwałe, przyczepne, przy tym oczywiście bezpieczne opony zapewniające komfortowe wrażenia z jazdy. Oferujemy modele różniące się od siebie szerokością, profilem, rozmiarem, ale również nośnością, czy indeksem prędkości. Wybór z pewnością ułatwi proste w obsłudze narzędzie, jakie udostępniamy. Jest nim wyszukiwarka, w której wystarczy wpisać kilka podstawowych danych, aby zyskać wgląd w interesujące Cię opony Belshina. Już teraz sprawdź, jak działa wyszukiwarka. Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu.