Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

CORDIANT

CORDIANT

Wyświetlono 1–3 z 3 wyników

Marka Cordiant o światowym potencjale istnieje na rynku od dziesięcioleci. To przedsiębiorstwo, które na pierwszym miejscu stawia przyczepność i oszczędność paliwa na poziomie największych, najbardziej znanych marek. Nic dziwnego, że na przestrzeni lat zyskał uznanie wśród profesjonalistów, którzy szukali ogumienia na każdą pogodę, niezawodnego w warunkach trudnych i komfortowego podczas spokojnych podróży po Europie czy Ameryce. Oczywiście firma po sukcesie nie osiadła na laurach - wciąż udoskonala swoje nowe modele zatrudniając przy tym ekspertów. Jednym z wyróżniających aspektów marki jest fakt, że jej opony testowane są na najlepszych torach w Finlandii, Niemczech, Szwecji i Hiszpanii. 

Aktywne filtry

Marka Cordiant z pierwszą fabryką blisko 100 lat temu! 

Historia firmy sięga początków XX wieku. Cordiant to marka z historią i tradycją. Warto zaznaczyć, że pierwsza fabryka powstała dokładnie w roku 1932 w Jarosławiu. Dziś zatrudnia ponad 2000 pracowników i produkuje milion opon ciężarowych rocznie. Warto tutaj zauważyć, że firma Cordiant nie zapewnia ogumienia jedynie do tego typu pojazdów - tworzy również opony do samochodów osobowych. Oprócz opisywanej wyżej fabryki są jeszcze dwie w Omsku – założone nieco później, ale również produkujące opony w milionach sztuk rocznie. Całkowita produkcja to ponad 8 milionów opon każdego roku - to naprawdę dużo! Nie może to dziwić, w końcu Cordiant dostarcza swoje wyroby do ponad 50 krajów z całego świata. Każdego roku inwestuje w nowe technologie produkcji, aby zwiększyć nakład, co przełożyłoby się na wejście na kolejne rynki w innych państwach. W naszym sklepie mamy przyjemność przedstawić opony ciężarowe tej marki dla klientów z Polski i nie tylko!

Opony ciężarowe dla wymagających

Opony Cordiant dostępne w naszym sklepie internetowym to wysoka jakość wykonania w każdym aspekcie. Najważniejszymi cechami wszystkich modeli jest ich niezwykle wysoka efektywność paliwowa, która bez względu na produkt stoi na wysokim poziomie. Co więcej, przyczepność także jest parametrem, o którym warto napisać. Opony opisywanego producenta zachowują się bardzo dobrze w trudnych warunkach pogodowych jednak taki był zamysł marki jeszcze w trakcie projektowania najnowszych modeli. Oczywiście w naszym sklepie internetowym wszyscy klienci mają możliwość wyboru ogumienia do samochodów ciężarowych spośród kilku dostępnych rozmiarów i wzorów bieżnika. Chcemy zaznaczyć, że oferta się powiększa! Jeśli potrzebujesz opon rolniczych lub opon samochodowych zapraszamy Cię do zapoznania się z pozostałymi kategoriami!

Jakość potwierdzona certyfikatami

Cordiant to producent, który uzyskał najważniejsze certyfikaty jakości. To między innymi najważniejszy z nich, rygorystyczny ISO 9001. Na tym jednak się nie kończy - opony Cordiant spełniają wymogi takich certyfikatów jak: ISO/TS 16949, UNECE #30, #54 oraz #117 i ISO 14001. Jeżeli szukasz trwałego, przyczepnego i oszczędnego ogumienia, to wybór jednego z modeli z tej kategorii będzie rozsądną decyzją. Zapraszamy do zakupu! W przypadku jakichkolwiek pytań co do oferty lub procesu składania zamówienia zachęcamy do kontaktu - chętnie pomożemy!