Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

DEESTONE

Wyświetlono 1–8 z 8 wyników

Wraz z motywem przewodnim „dobrej jakości opony dla klientów krajowych” powstała marka Deestone, która początkowo oczywiście produkowała ogumienie na rodzimy rynek, jednak zyskując coraz większą popularność zdecydowała się wyjść z ofertą poza granice państwa, co mocno się opłaciło. Dziś producenta nie trzeba przedstawiać zwłaszcza kolarzom, ale co ważne, firma produkuje także wiele innych rodzajów opon. Są to między innymi modele do samochodów osobowych, maszyn rolniczych czy aut ciężarowych. Jeśli szukasz opon przemysłowych, a nie znajdziesz ich w tej kategorii, to zapraszamy do sprawdzenia pozostałych ofert w naszym sklepie internetowym Plusgum!

Active filters:
 • 250/60-12
  110 A6
  Dostarczymy
  2 dni
  Dostawa
  gratis
  Zamów teraz, a dostarczymy w Monday 02 October
  Cena za 1 sztukę
  350.43 zł
  Dostępność
             
  Ilość
 • 120/70-12
  58 P
  Dostarczymy
  5 dni
  Dostawa
  gratis
  Zamów teraz, a dostarczymy w Thursday 05 October
  Cena za 1 sztukę
  253.39 zł
  Dostępność
             
  Ilość
 • 315/80R22.5
  156/150 L D B 71
  Dostarczymy
  5 dni
  Zamów teraz, a dostarczymy w Thursday 05 October
  Cena za 1 sztukę
  2 896.51 zł
  Dostępność
             
  Ilość
 • 10.5/80-18
  Dostawa
  gratis
  Cena za 1 sztukę
  1 711.53 zł
  Dostępność
             
 • 385/65R22.5
  160 K C B 72
  Dostawa
  gratis
  Cena za 1 sztukę
  2 862.21 zł
  Dostępność
             
 • 315/80R22.5
  156/150 L
  Dostawa
  gratis
  Cena za 1 sztukę
  3 186.93 zł
  Dostępność
             
 • 18X7.00-8
  Dostawa
  gratis
  Cena za 1 sztukę
  1 065.55 zł
  Dostępność
             
 • 8.15-15
  14PR
  Dostarczymy
  2 dni
  Zamów teraz, a dostarczymy w Monday 02 October
  Cena za 1 sztukę
  769.86 zł
  Dostępność
             
  Ilość

Międzynarodowe certyfikaty kluczem do sukcesu firmy Deestone

Kiedy firma oponiarska chce zaistnieć na zagranicznych rynkach, stara się uzyskać certyfikaty branżowe, które mają na celu potwierdzenie jakości produkcji, jakości gotowego wyrobu czy dbałości o środowisko przez konkretne przedsiębiorstwo. Tym tokiem myślenia kierowała się marka Deestone, która na tę chwilę może się pochwalić kilkunastoma certyfikatami w tym TIS i ISO 9001:2000, uważane za bardzo rygorystyczne. Nic dziwnego, że popularność tajskiego producenta, a także jego renoma w wielu krajach azjatyckich, teraz już również europejskich i tych w obu amerykach ciągle rośnie, mimo że już zdążyła osiągnąć naprawdę wysoki poziom. Aktualnie marka obsługuje dystrybutorów w blisko 100 krajach z całego świata. Proponuje ona ogumienie zimowe i letnie, dostosowane do warunków nie tylko za sprawą odpowiednio dobranej mieszanki, ale także, a może przede wszystkim wzoru bieżnika, który w dużej mierze odpowiada za osiągi i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Poznaj markę Deestone - opony to nowoczesne produkty wysokiej jakości

Tajski producent jest niewątpliwie jednym z największych w kraju mówiąc o rynku oponiarskim. To także marka, która jako jedna z pierwszych mocno skupiła się na ekologicznym aspekcie produkcji opon, aby dostarczać klientom nie tylko jakość, ale produkt, którego wytworzenie nie spowodowało uszczerbku na środowisku naturalnym. Oczywiście produkcja jest w tym zakresie wciąż udoskonalana, mimo wszystko warto o tym wspomnieć. Co więcej, fabryka przedsiębiorstwa ma dostęp do najnowocześniejszej technologii, gdzie maszyny i narzędzia są innowacyjnymi rozwiązaniami często pochodzącymi z zachodu. Nic dziwnego - w końcu sprostanie rygorystycznym wymogom krajów europejskich i amerykańskich nie należy do zadań prostych. Opony Deestone to przyczepne, trwałe, jakościowe i stworzone z myślą o środowisku produkty. Z pewnością będą to opony na miarę oczekiwań wielu kierowców.

Szeroki wybór opon marki Deestone

Ogumienie firmy Deestone w sklepie Plusgum to kilkanaście modeli do wyboru. Chcemy jednak zaznaczyć, że oferta ciągle się poszerza. Dbamy o to, aby nasi klienci mieli możliwość zakupu produktów skrojonych na miarę ich oczekiwań, ale również możliwości finansowych. Co ważne, zapewniamy opony Deestone do różnych typów pojazdów. Żeby znaleźć konkretny model, najlepiej skorzystać z wyszukiwarki na naszej stronie ponad listą produktów w tej kategorii. Wystarczy wprowadzenie podstawowych danych, takich jak wymiary czy sezon i gotowe. Wyniki odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom wyświetlą się na ekranie. Nie wiesz, jakie ogumienie wybrać? Masz pewne pytania dotyczące oferty? Zapraszamy do kontaktu!