Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

FEDERAL

FEDERAL

Wyświetlono 1–20 z 285 wyników

Nie mogło zabraknąć propozycji marki, która stawia na klasę ekonomiczną, ale gwarantuje także wysokiej jakości ogumienie sportowe i terenowe. Firma para się produkcją od blisko 35 lat, tworząc przyczepne, bezpieczne i ciche podczas pracy opony. Federal jest marką znaną nie tylko na Tajwanie, ale również w krajach europejskich za sprawą sponsoringu. Reprezentują ją teamy, kierowcy, a sam producent jest często sponsorem dużych imprez motoryzacyjnych. W naszym sklepie znajdziesz ogumienie tajwańskiej firmy do samochodów osobowych, sportowych, terenowych i aut z napędem na cztery koła. Oferujemy także opony motocyklowe i opony rolnicze innych producentów, jeśli właśnie takiego ogumienia potrzebujesz, sprawdź pozostałe kategorie!

Aktywne filtry

Firma Federal – popularny dostawca ogumienia

Początki firmy datuje się na 1987 rok, wtedy bowiem powstała marka Federal Corporation. Jednak historia producenta sięga pierwszej połowy XX wieku, wtedy Federal działała pod nazwą Tayfeng Rubber i Tayfeng Tire Co. Jednak nie tylko spore doświadczenie na rynku spowodowało, że producent osiągnął świetne wyniki sprzedaży za sprawą produkcji ogumienia wysokiej jakości. Przyczyniły się do tego w dużej mierze dwie współprace - jedna z firmą Bridgestone, a druga z Grupą Sumitomo, która należała do koncernu Dunlop Tire Japan. Opony Federal to bezpieczne, komfortowe w prowadzeniu, bardzo ciche ogumienie dostosowane do warunków letnich i zimowych. Pozwalają na to wysokiej jakości materiały używane podczas produkcji, idealnie dopracowane mieszanki, wiedza specjalistów od projektu i wykonawstwa, a także innowacyjne metody produkcyjne.

Opony Federal – parametry, które definiują wysoką jakość ogumienia

Federal stawia na różnorodność, na którą również możesz liczyć w naszym sklepie. Dzięki temu do Twojej dyspozycji są modele nieco tańsze, ale również te droższe. Cena oczywiście w pewnym stopniu definiuje jakość. Nie brak w każdym wzorze bieżnika, który przygotowywany jest przez specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak mają zostać ustawione rowki, żebra i kostki. W praktyce mają za zadanie skutecznie odprowadzać każdą ilość wody czy mocno wbijać się w śnieg w przypadku opon terenowych, co czynią, o czym mogą nas uświadomić testy przyczepności podczas trudnych warunków panujących na drodze. Opony Federal dostarczają także wrażeń, jeśli myślisz o zakupie ogumienia do aut sportowych! Każdy znajdzie coś dla siebie, od najwyższej klasy przyczepności, do wyników nieco słabszych w lepszej cenie. Opory toczenia, indeksy nośności, prędkości – wszystko to w zróżnicowanych wartościach czeka na Ciebie w naszym sklepie Plusgum.

Duży wybór – proste narzędzie do wyszukiwania 

Wiemy, że kiedy opon w jednej kategorii jest dużo, wyszukanie konkretnego modelu dopasowanego parametrami do danego typu auta może być utrudnione. Udostępniamy jednak proste i intuicyjne narzędzie, jakim jest wyszukiwarka. Opony Federal dostosowane do Twoich wymagań znajdziesz w kilka sekund. Wystarczy, że wpiszesz podstawowe dane, jakich oczekujesz i gotowe – wystarczy szerokość, profil i średnica. Możesz także skorzystać z wyszukiwarki, aby wybrać konkretny sezon! Następnie pozostaje już tylko złożenie zamówienia. Zapraszamy do zakupu produktów marki Federal, to naprawdę dobry wybór. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy!