Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

GALAXY

GALAXY

Wyświetlono 1–20 z 446 wyników

Dlatego też takich firm jak Galaxy potrzebujemy do tego, aby zaspokoić potrzebę zakupu nowych opon dla ciężkiego sprzętu przemysłowego i rolniczego. Jeśli właśnie tego potrzebujesz, to ta oferta jest skrojona na miarę Twoich oczekiwań. Przygotowaliśmy opony Galaxy sprawdzające się w harvesterach, ciągnikach rolniczych, wózkach widłowych, koparkach, czy spychaczach. Możliwości jest naprawdę mnóstw, jesteśmy pewni, że znajdziesz w naszym sklepie Plusgum ogumienie dostosowane do potrzeb i wymagań, jakie stawia trudna branża rolnicza i przemysłowa. Jeśli potrzebujesz także opon motocyklowych, czy opon samochodowych, to one również znalazły się w ofercie naszego sklepu! 

Aktywne filtry

Galaxy – opony w maszynach ze 120 krajów świata

Czy wiesz, że marka Galaxy ma świetnie rozwiniętą sieć dystrybucji? Ogumienie dostarcza do 120 krajów z całego świata, a dokładnie na 6 kontynentów. Nic jednak dziwnego - firma od początku swojego istnienia stawiała na rozwój możliwości logistycznych i dystrybucyjnych, zupełnie, jakby była świadoma zapotrzebowania rynku na opony off-the-road do specyficznych pojazdów, takich jak te, które wymieniliśmy w pierwszym akapicie. Opierając się na doświadczeniu w branży, ale również koncentrując się na rozwoju i stawiając na coraz to nowsze rozwiązania technologiczne i innowacje, firma po latach w branży oponiarskiej zyskała niemałe zaufanie wśród wielu klientów. Byli to między innymi producenci pojazdów rolniczych i przemysłowych, ale także właściciele tych maszyn, chcący kupić nowe ogumienie - lepsze od poprzedniego!

Jakość opon marki Galaxy

W tym przypadku nie ma żadnych kompromisów - marka Galaxy stawia przede wszystkim na jakość i wytrzymałość swoich wyrobów. W końcu od tego zależy jej reputacja. W tej branży nie można sobie pozwolić na niedociągnięcia. Dlatego też każde ogumienie wychodzące spod taśm produkcyjnych tego przedsiębiorstwa spełnia, a nawet znacząco przekracza międzynarodowe standardy jakości, które zostały ustalone przez niezależne organizacje. Skąd wiadomo, że opony Galaxy przekraczają standardy? Wykraczają poza ich zakres, a także ucierają szlaki dla kolejnych producentów? Ponieważ każdy model poddawany jest testom w terenie, ale i w laboratorium, gdzie sprawdza się wiele czynników, takich jak na przykład ścieralność, czy skład mieszanki w celu oszacowania proporcji poszczególnych dodatków. Wszystko to ma na celu zdobycie kolejnych informacji, które zostaną wykorzystane w przyszłości podczas produkcji opon.

Galaxy w sklepie Plusgum – ogromny wybór dla Ciebie

Chcemy, aby nasi klienci mogli wybierać spośród nie kilku, czy kilkunastu, ale przynajmniej kilkudziesięciu modeli danego producenta. Tym razem w kategorii z oponami Galaxy przygotowaliśmy blisko 160 egzemplarzy - każdy wyróżnia się wzorem bieżnika, nośnością i oczywiście zastosowaniem. Wiesz już, że propozycje tej marki sprawdzają się w ciągnikach i maszynach rolniczych, wózkach widłowych, czy ciężkim sprzęcie przemysłowym. W szerokiej ofercie z niezastąpionymi propozycjami w rozsądnych cenach nie mogło więc zabraknąć. Sprawdź dokładnie, co dla Ciebie przygotowaliśmy, a jeśli masz konkretne dane na temat opony Galaxy, jakiej szukasz, wpisz jej podstawowe parametry w wyszukiwarkę. W ten sposób z łatwością znajdziesz konkretny model W przypadku pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.