Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

GRIPMAX

GRIPMAX

Wyświetlono 1–20 z 571 wyników

Gripmax jest niewątpliwie jedną z marek, która oferuje dobre i sprawdzone produkty. Firmie zaufało setki tysięcy kierowców z Europy, Azji, ale również Australii, Bliskiego Wschodu, czy obu Ameryk. Producent skupia się na produkcji ogumienia dostosowanego do samochodów terenowych i typu SUV. Chce, aby kierowca po założeniu opon Gripmax miał możliwość wyjechania pod każde wzniesienie, bez względu na warunki panujące na drodze, czy w terenie. Wszystko to za sprawą zaawansowanych procesów produkcyjnych, innowacyjnych technologii, nieustannego udoskonalania mieszanek i wzorów bieżników. Szukasz także opon rolniczych lub opon przemysłowych? Po zakupie rozwiązań marki Gripmax zapraszamy do innych kategorii, w których znajdziesz także tego typu ogumienie.

Aktywne filtry

Chiński producent, który przekonał do siebie świat

W ostatnim czasie w Chinach doszło do ogromnej rewolucji na rynku oponiarskim. Na przestrzeni lat powstało wiele nowych marek - duża ich część należy do koncernu Shandong, co sprawia, że po wejściu na rynek mają szansę od razu rozpocząć produkcję wysokiej jakości ogumienia z zapleczem, jakie oferuje koncern. W przypadku marki Gripmax było podobnie. Producent dość szybko przekonał do siebie właścicieli samochodów terenowych i tych z napędem na cztery koła mieszkających i na co dzień podróżujących po krajach europejskich i amerykańskich. Użytkownicy cenią opony Gripmax za świetne parametry jakościowe, które w połączeniu z niewygórowaną ceną stawiają markę na piedestale ogumienia dla wymienianych już dwóch typów pojazdów.

Gripmax - opony mają parametry dostosowane do wymagających aut

Jednym z dostawców, który stawia na jakość, jest Gripmax - o czym już zdążyliśmy napisać. Nic więc dziwnego, że poszczególne parametry jakościowe w oponach tego producenta stoją na bardzo dobrym poziomie. Między innymi efektywność paliwowa, która w przypadku opon do aut terenowych i tych z napędem na cztery koła nie ma prawa stać na wysokim poziomie, gdyż opory toczenia często sięgają górnych granic. Co jednak ciekawe, wiele modeli opon Gripmax w tej kwestii wypada lepiej od niektórych opon do samochodów osobowych innych producentów. Przyczepność na mokrej nawierzchni też stoi na dobrym poziomie, jednak nie da się ukryć, że prawdziwe wrażenia czekają na właścicieli aut terenowych, którzy zdecydują się nieco zboczyć z utwardzonej trasy.

Blisko 300 modeli dostępnych w jednej kategorii

W kategorii opon Gripmax czeka na naszych klientów blisko 300 modeli ogumienia, które różni się przede wszystkim ceną, ale również parametrami jakościowymi i oczywiście wymiarami. Dzięki temu wybór jest naprawdę ogromny, a to przekłada się na możliwość odnalezienia konkretnego modelu opony, który będzie dostosowany do Twojego samochodu oraz Twoich wymagań, oczekiwań i możliwości finansowych. Chcemy zaznaczyć, że nie musisz poszukiwać konkretnego modelu spośród blisko 300 dostępnych. Wystarczy, że skorzystasz z wyszukiwarki, aby mocno zawęzić listę modeli. Wpisz podstawowe dane opony, której szukasz i poczekaj chwilę na wyświetlenie się wyników. Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące oferty, czy sposobu składania zamówienia? W takim wypadku zapraszamy do kontaktu - chętnie doradzimy i odpowiemy na pytania. Sprawdź także pozostałe kategorie opon do samochodów osobowych, czy opon motocyklowych.