Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

PNEUMANT

PNEUMANT

Wyświetlono 1–1 z 1 wyników

Są to opony dostosowane do warunków zimowych i letnich, przygotowane dla pojazdów osobowych, dostawczych oraz 4x4. Wyróżniającą cechą każdego modelu jest na pewno atrakcyjna cena - to ona sprawia, że wielu klientów decyduje się na ten właśnie wybór. Opony Pneumant to również przyzwoita jakość, co z pewnością ucieszy bardziej wymagających klientów. Marka istnieje na rynku od lat, ma długą historię i wiele konstrukcji za sobą. Ciągle udoskonala swoje modele wprowadzając do nich najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Mając opony Pneumant można cieszyć się z jazdy cichej i komfortowej, ale także bezpiecznej. Jeśli jednak szukasz rozwiązań droższych, sprawdź nasze pozostałe opony samochodowe. W naszym sklepie internetowym nie brak także opon rolniczych, czy motocyklowych!

Aktywne filtry
 • 165/65R14
  79 T
  Dostarczymy
  5 dni
  Dostawa
  gratis
  Zamów teraz, a dostarczymy w wtorek 23 lipiec
  Cena za 1 sztukę
  775,24 zł
  Dostępność
             

Popularne rozmiary

Popularne modele

Pneumant – opony z ponad 85-letnią tradycją

Przedsiębiorstwo zostało założone w roku 1936, jest więc już ponad 85 lat na rynku. To naprawdę dużo w porównaniu do innych koncernów samochodowych z klasy ekonomicznej. Nie każda firma jest w stanie utrzymać się w branży przez tak długi okres, jednak tej marce się to udało. Niemała w tym zasługa firmy Dunlop, do której Pneumant obecnie należy. Może więc korzystać z doświadczenia, ale przede wszystkim najnowocześniejszego sprzętu i innowacyjnych technologii, jakie proponuje ten znany wszystkim koncern i producent opon z wyższej i średniej półki. Co ciekawe, pierwsze opony z gumy syntetycznej Buna firma Pneumant wyprodukowała już w roku założenia. Dziś w przedsiębiorstwie pracują eksperci od projektowania, czy innowacji, jednak nie brak oczywiście osób odpowiedzialnych za samą produkcję. Opony Pneumant to bez dwóch zdań świetny wybór dla wszystkich chcących kupić niedrogie, lecz jakościowe ogumienie.

Niezawodny wybór – dostosowany do klienta

Firma tworzy ogumienie, które przede wszystkim ma być komfortowe, przez co głośnej pracy nie można zarzucić nawet oponom zimowym. Bardzo cicha praca sprawia, że wygoda z jazdy jest naprawdę wysoka. Oczywiście to jednak nie wszystko, a zaledwie początek. Opony Pneumant to również niezawodność podczas trudnych warunków panujących na drodze. Mimo że jest to klasa ekonomiczna, z przyczepnością nie ma tutaj najmniejszego problemu. Bezpieczeństwo to zaraz po komforcie priorytet przedsiębiorstwa dbającego głównie o radość z jazdy. Kierowcy, dla których liczy się cicha praca i odpowiednia przyczepność na każdego rodzaju nawierzchni, będą zadowoleni z jazdy wybierając tego producenta ogumienia z naszego sklepu internetowego.

Model dla każdego – sprawdź opony Pneumant

Ogumienie niemieckiego producenta jest bardzo popularne w krajach europejskich, ale również azjatyckich. Właśnie tam sprzedawanych jest najwięcej egzemplarzy. Nie znaczy to jednak, że w naszym kraju opony Pneumant nie są znane i mało wybierane. Wręcz przeciwnie - przekonują się do nich coraz to nowsi kierowcy, dla których najważniejszą zaletą jest stosunek jakości do ceny. Do naszego sklepu zapraszamy wszystkich chcących kupić dobrej jakości ogumienie, które oferuje dobrą przyczepność i cichą pracę przy jednocześnie korzystnej cenie. Oferujemy możliwość prostego wyszukania konkretnego modelu za sprawą naszego bardzo intuicyjnego narzędzia, jakim jest wyszukiwarka. Wystarczy wpisać kilka podstawowych danych na temat opony, a po kilku sekundach wyświetlą się dopasowane wyniki.