Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

RADAR

RADAR

Wyświetlono 1–20 z 813 wyników

Niektóre jednak korzystając z wiedzy specjalistów, ich umiejętności, a także doświadczenia dostarczają opony do wszystkich typów pojazdów, o jakich mógłbyś pomyśleć. Tak jest w przypadku singapurskiej marki Radar, która w swojej ofercie ma modele do samochodów osobowych w tym również SUV-ów, lekkich aut dostawczych, ale także pojazdów przemysłowych i rolniczych. Dba o jakość i rozsądną cenę, dlatego wszystkie modele oceniane są na klasę ekonomiczną, co przekłada się na korzystny stosunek jakości do ceny. Co ciekawe, Radar jest jedną z niewielu firm, które tak aktywnie wspierają walkę z rakiem piersi. Każdego roku producent przekazuje 250 tysięcy dolarów ze sprzedaży ogumienia na rzecz fundacji The Breast Cancer Research Foundation.

Aktywne filtry

Historia marki Radar

Opony Radar mają krótką, lecz intensywną historię, w której rozwój był zauważalny każdego roku. Wszystko rozpoczęło się w roku 2003, kiedy to została założona spółka Omni United, która aktualnie jest na 52 miejscu na świecie, jeśli chodzi o koncerny oponiarskie. Trzy lata później powstała marka Radar, a w 2007 wyprodukowano pierwszą oponę tego producenta. Później było już tylko lepiej, bo praktycznie co roku ogłaszano nowe wydarzenia, między innymi produkcje opon do kolejnych typów pojazdów, czy wejścia na inne rynki na świecie! W 2013 roku miał miejsce debiut opon Radar w Australii. Tak szybkie wprowadzanie nowych modeli na inne rynki nie było przypadkowe - klienci z niecierpliwością czekali na pojawienie się w ofercie sklepów w danym kraju rozwiązań producenta, głównie ze względu na atrakcyjną cenę.

Ogumienie budżetowe dobrej jakości – opony Radar

To producent, którego można z powodzeniem umieścić w klasie budżetowej. Cena poszczególnych modeli stoi bowiem na bardzo atrakcyjnym poziomie. Jednak to nie wszystko, istnieją egzemplarze, za które trzeba zapłacić nawet kilka tysięcy złotych, jednak są produkcje do maszyn rolniczych i przemysłowych. W przypadku opon samochodowych nie brak bardzo dobrej ceny i dobrej jakości jednocześnie, co na pewno spodoba się wymagającym użytkownikom mniejszych pojazdów. Opony Radar spełnią bowiem oczekiwania osób mających auta miejskie i jeżdżących z mniejszymi prędkościami. Chociaż dla fanów szybkiej, dynamicznej jazdy i posiadaczy nieco cięższych aut nie zabraknie odpowiednich propozycji w ofercie tego producenta. Kupisz je w sklepie Plusgum, a jeśli szukasz opon motocyklowych, czy innych, sprawdź pozostałe kategorie.

Szeroki wybór w sklepie Plusgum – sprawdź możliwości

Firma Radar stawia na różnorodność, oferuje opony nie tylko do różnych pojazdów, ale także o różnym bieżniku. To przekłada się na możliwość znalezienia egzemplarza dla siebie bez względu na możliwości finansowe, czy wymagania jakościowe stawiane przed produkcjami tej singapurskiej marki. Chcemy zaznaczyć, że ta kategoria zawiera blisko 600 modeli dostosowanych do samochodów osobowych, SUV-ów, aut dostawczych i oczywiście maszyn przemysłowych oraz rolniczych. Opony Radar w takiej ilości to ukłon w stronę klienta, ale jednocześnie czasochłonny proces wyszukiwania konkretnego modelu. Ułatwiamy to jednak udostępniając proste narzędzie, jakim jest wyszukiwarka opon. Wystarczy wpisać podstawowe dane, a oferta zostanie skrojona pod Twoje wymagania. Zapraszamy do zakupu, a w razie pytań do kontaktu z nami!