Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

RETRO

RETRO

Wyświetlono 1–14 z 14 wyników

Nic więc dziwnego, że oldskulowe opony Retro cieszą się niemałą popularnością wśród fanów motoryzacji, często także tuningu. Warto bowiem zaznaczyć, że ogumienie z tej kategorii nie jest przystosowane jedynie do aut z poprzedniego wieku. Dostępne w naszym sklepie Plusgum modele znajdą zastosowanie w pojazdach kilkunastoletnich, czy kilkuletnich, których właściciel chce zmienić nieco wygląd. Jak się okazuje, opony Retro wystarczą, aby nadać każdemu pojazdowi niepowtarzalne wykończenie przypominające to z najpopularniejszych na przełomie 60. i 70. lat XX wieku modeli. Jeśli wiesz już, jakie opony z tej kategorii wybrać, to może czas wymienić ogumienie w motocyklu? Znajdziesz u nas opony motocyklowe, ale również opony rolnicze i wiele innych!

Aktywne filtry

Rzeźba bieżnika wyznacznikiem stylu z minionej ery

Nie da się ukryć, że najbardziej charakterystycznym rozwiązaniem w przypadku opon Retro jest ich wzór bieżnika. W dzisiejszych czasach poziome zygzaki i charakterystyczne załamania w środkowych liniach są raczej niespotykane. Co ciekawe, te niecodzienne wzory nie zmieniają możliwości pojazdu w kwestii prędkości. Wręcz przeciwnie - wiele modeli opon Retro z tej kategorii pozwala bezpiecznie rozwinąć prędkość do 240 kilometrów na godzinę. Oczywiście to czysta teoria, takiej jazdy nie zalecamy nikomu. Chcemy jednak podkreślić, że nie tylko o wykończenie opon chodzi, ale również ich trwałość i jakość, która nie odbiega od propozycji dostępnych w innych naszych kategoriach. Jeśli chcesz wystylizować auto, to ta oferta jest jednak dla Ciebie. Z pewnością znajdziesz w niej modele odpowiadające Twoim możliwościom finansowym i jakościowym, nie zapominając o odpowiedniej średnicy, czy profilu każdej opony.

Postaw na Retro - opony te mają znacznie lepsze parametry jezdne 

Jak pisaliśmy, jakość opon Retro w porównaniu do modeli sprzed kilku dekad różni się diametralnie. Dzięki temu montaż ogumienia tego typu w autach oldskulowych sprawi, że te zyskają nowe życie. Co nowego wprowadzono? Między innymi wzmacniane ranty mające wytrzymać większe obciążenia i tak też się dzieje, bo poszczególne modele z tej kategorii mają nośność nawet 850 kilogramów na jedną oponę. Skrojone zostały na miarę typowych Muscle Car, które w ubiegłym wieku podbijały drogi Stanów Zjednoczonych, ciężkie, o ogromnych pojemnościach i piekielnie mocne pojazdy muszą mieć solidne oparcie w postaci opon. Zapewniamy, że tak będzie, kiedy postawisz na opony Retro. Wybierz je już teraz, sprawdź całą ofertę i postaw na jeden z modeli, który spełnia Twoje wszelkie oczekiwania.

Zupełnie nowe opony Retro w sklepie Plusgum

Retro to ogumienie, które ma na celu przywrócić świetność klasykom i sprawić, że fani aut sprzed dekad będą mogli założyć na nowsze modele pojazdów opony mocno nawiązujące do starych samochodów. Oferta w tej kategorii to propozycje dla konkretnej grupy odbiorców. Jeśli jesteś fanem motoryzacji i uwielbiasz oldskulowo wykonane modele pojazdów, to opony Retro są właśnie dla Ciebie. W naszym sklepie internetowym czeka na Ciebie kilkanaście modeli, każdy różniący się wymiarami i parametrami, takimi jak nośność, czy indeks prędkości. Jesteśmy przekonani, że szybko i skutecznie wybierzesz model dostosowany do Twoich potrzeb. Jeśli masz pytania dotyczące tej oferty lub sposobu składania zamówienia, zapraszamy do kontaktu!