Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

STARFIRE

STARFIRE

Wyświetlono 1–2 z 2 wyników

Opony marki Starfire wyróżniają się doskonałą jakością, dzięki którym świetnie radzą sobie z trudniejszymi warunkami jazdy, np. w czasie opadów deszczu, śniegu i mrozów. Dzięki pracy naukowców opracowane zostały w nich rozwiązania zapewniające najlepsze hamowanie oraz sterowność na każdego rodzaju nawierzchni. Takie opony doskonale radzą sobie zatem na polskich drogach, które bywają urozmaicone oraz ze zmiennymi w Polsce warunkami atmosferycznymi.

Aktywne filtry

Opony Starfire na każdy sezon

Marka Starfire przygotowała w swojej ofercie opony przeznaczone do jazdy podczas różnych pór roku. W sklepie Plusgum.pl są dostępne opony marki Starfire na sezon letni, z bieżnikiem zapewniającym najlepszą przyczepność na suchych nawierzchniach oraz podczas ulew związanych z burzami, jak i opony zimowe, dzięki którym pojazd zachowa stabilność jazdy na śniegu i lodzie. W produkcji opon Starfire zostały zastosowane najlepsze materiały, dzięki którym są one w stanie zachować swoje doskonałe właściwości przez wiele sezonów. Technologia produkcji opon Starfire pozwala na zapobieganie uszkodzeniom mechanicznym skutkującym koniecznością ich naprawy u wulkanizatora lub nawet wymiany. W ofercie Plusgum.pl dostępne są oprócz tego opony całoroczne, które doskonale radzą sobie w każdych warunkach jazdy. Stanowią one doskonałą alternatywę dla opon sezonowych. Nie trzeba ich tak często wymieniać i doskonale dopasowują się one do zmiennych warunków jazdy, co doceniają szczególnie osoby, które pokonują w ciągu roku bardzo dużo kilometrów. A więc będą to między innymi zawodowi kierowcy, którzy zajmują się transportem towarów lub też dowozem jedzenia. Z korzyści związanych z użytkowaniem opon całorocznych marki Starfire skorzystają jednak także pozostali kierowcy, którzy przemieszczają się autami prywatnie, do pracy, sklepu, czy też w związku z podróżą na urlop.

Starfire - opony o różnych rozmiarach

W sklepie Plusgum.pl znajdziesz wielu producentów opon. Oferowane opony Starfire dostępne są w różnych wariantach, jeśli chodzi o ich wymiary. Biorąc to pod uwagę, każdy pojazd może mieć zupełnie inny wymiar opon, zapewniający najlepszy komfort jazdy. Poszukujesz opon do mniejszego samochodu osobowego z nadwoziem typu hatchback, a może interesuje Cię ogumienie do większego pojazdu o nadwoziu typu sedan lub kombi? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki opon, a z pewnością znajdziesz w niej ogumienie, które spełni Twoje potrzeby. Oprócz najbardziej popularnych rozmiarów, takich jak 195/55R15, czy 195/65/R15, dostępne tutaj także takie opony o numerach 215/55R16, 205/55R16, czy też 175/65R14. Wybierając dany produkt z oferty uzyskasz informację na temat jego dostępności oraz innych cech. Dopasuj opony do swojego pojazdu dzięki wyszukiwarce online. Wystarczy, że wskażesz w niej markę, model, silnik, typ paliwa i średnicę opon, by w zaledwie kilka sekund uzyskać informację na temat ogumienia Starfire, które będzie idealnie pasować do Twojego pojazdu. Nie musisz już spędzać dzięki temu długich godzin na poszukiwaniu opon do swojego pojazdu lub też wykonywać telefonów do specjalistów od ogumienia. Oszczędzasz przez to czas i masz pewność, że nie będziesz musiał wymienić opon na inne.