Filtry

Dostawa

Producenci

Cena

Price: zł  zł 

TOURADOR

TOURADOR

Wyświetlono 1–20 z 483 wyników

Trudne do osiągnięcia, wydawałoby się niemożliwe, ale marce to się naprawdę udało. Świadczą o tym najnowocześniejsze konstrukcje opon, jakie wychodzą spod taśm produkcyjnych. Opony oferują stabilną, bezpieczną jazdę i nie są drogie. Wszystko to za sprawą innowacyjnego podejścia do produkcji, które pozwoliło zmniejszyć jej koszty, co przełożyło się jednocześnie na niższe ceny opon. Misja przedsiębiorstwa towarzyszy firmie przez lata, odkąd pojawiła się na rynku i przebojem wkroczyła w świat oponiarski, zyskując niemałą popularność po zaledwie kilku latach w branży, nic dziwnego, w końcu opony Tourador na to zasługują.

Aktywne filtry

Krótka historia dynamicznego rozwoju

Dla wielu może to być zaskoczeniem, ale firma Tourador powstała w 2017 roku w Kolonii. Zaledwie kilka lat doświadczenia na rynku wcale nie oznacza, że opony tego producenta są nieodpowiednie. Pracownicy i założyciele marki już wcześniej zajmowali się produkcją opon, przenieśli jednak swoją ogromną wiedzę do jednego miejsca, co pozwoliło zyskać na popularności w bardzo krótkim czasie. Firma pojawiła się na wystawie Autopromotec, czy Tyrexpo Asia, gdzie dała się poznać szerszemu gronu specjalistów, ekspertów, kierowców i producentów ogumienia. Opony Tourador spełniają wszelkie podstawowe normy - są tworzone w zgodzie z ekologicznym podejściem, nie zużywają się szybko, a ich efektywność paliwowa stoi na dobrym poziomie. O tym producencie na skalę światową jeszcze nie raz usłyszymy, gdyż połączenie technologii z dobrą ceną zawsze jest popularne!

Opony Tourador – modele na każdy sezon

Firma Tourador tworzy ogumienie na sezon letni - są to opony dostosowane do samochodów osobowych, pojazdów z napędem na cztery koła, SUV-ów i VAN-ów. Nie da się ukryć, że to rozwiązania bardzo solidne oraz z pewnością odporne na trudne warunki atmosferyczne, bo w czasie jazdy na mokrej nawierzchni wykazują naprawdę dobrą przyczepność w tej klasie cenowej. Oczywiście sezon letni to nie wszystko, nie brak opon zimowych, które skupiają się przede wszystkim na zapewnieniu bezpieczeństwa podczas jazdy każdemu kierowcy. Dlatego też w naszej ofercie nie brak modeli, w których innowacyjny bieżnik mocno wyróżnia się na tle konkurencji, a w testach wypada świetnie. Dla osób niechętnych częstym podróżom do wulkanizatora Touradorprzygotował ogumienie całoroczne. To dobry wybór, jeśli szukasz połączenia zalet opon na zimę i lato.

Szeroka oferta opon Tourador w sklepie Plusgum

W naszym sklepie internetowym znajdziesz mnóstwo ciekawych modeli marki Tourador. Przygotowaliśmy opony na każdy opisywany wyżej sezon, dlatego nie brak modeli do różnego typu aut. Niestety kategoria nie obejmuje opon motocyklowych, czy opon rolniczych, ale te również znajdziesz w naszym sklepie. Skupiając się jednak na opisywanej marce, czeka na Ciebie blisko 200 modeli, każdy o innym bieżniku, innych parametrach, rozmiarach. Wszystko po to, aby zaspokoić Twoje najśmielsze potrzeby i wymagania. Ceny są mocno zdywersyfikowane, abyś dobrał jakość, nośność, indeks prędkości, czy wielkość opony dostosowaną do pojazdu, w którym będzie służyć. Postaw na opony Tourador, jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań w nowoczesnym wydaniu. Zapraszamy do zakupów, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu!